PO-PIA 9:30 - 17:00
Programové balíkyZriadenie IPTVPopis funkcií
IPTV HD Štart (základná ponuka) – 7,50€
Mojich 5 – 4,40€
Mojich 10 – 8,20€
Mojich 15 – 11,20€

Šedou farbou vyznačené kanály je nutné vybrať spolu.

HBO – 7,50€
Cinemax – 2€
HBO GO – 2,30€

Online videotéka HBO. K dispozícii kedykoľvek a kdekoľvek s pripojením na internet. Kompatibilne s PC, iOS, Android a vybranými Smart TV. Spoločne s HBO alebo Komplet.

Kompletná ponuka – 35€

Prevádzkovateľom televíznej služby je Nej.cz s.r.o. | Kaplanova 2252/8 148 00 Praha 4 – Chodov

tv2go

Celý cenník programov digitálnej tv2go nájdete TUpdf

Settopbox

V jednej domácnosti je možné IPTV sledovať až na troch TV prijímačoch, pričom pre každú TV je potrebný ďalší settopbox.

Pre spustenie služby je potrebné:

– mať v domácnosti zriadené optické pripojenie

– settopbox pre príjem digitálnej televízie IPTV

Ceny pre zriadenia IPTV služby s 24 mes. viazanosťou:

– Cena zriadenia služby je 10 € jednorázovo.

– Cena prvého settopboxu  75 € jednorázovo.

– Cena druhého alebo tretieho settopboxu je 75 € + 1 €/ks mesačne.

Možnosť prenájmu settopboxov je 2,90 €/ks mesačne

Ceny pre zriadenie IPTV služby bez viazanosti:

– Cena zriadenia služby je 10 € jednorázovo.

– Cena prvého settopboxu je 95 € jednorázovo.

– Cena druhého alebo tretieho settopboxu je 95 € + 1 €/ks mesačne.

Celý cenník programov digitálnej tv2go nájdete TUpdf

Všetky uvedené ceny sú vrátane DPH.

Popis funkcií

Nová digitálna káblová televízia je postavená na technológii IPTV (Internet Protocol Television). Ide o technológiu, ktorá umožňuje šírenie TV po optickej sieti spolu s inými dátovými službami. Na jednom optickom kábli u účastníka sú poskytnuté naraz všetky služby.  Pre príjem služby IPTV je potrebná inštalácia tzv. Set Top Boxu – STB. STB je zariadenie slúžiace na prevod digitálneho obsahu na vstup vášho TV prijímača. STB nielen prijíma TV vysielanie po dátovej sieti, ale zároveň komunikuje so servermi zabezpečujúcimi IPTV služby, a tak prináša do vašich TV prijímačov interaktivitu.

Elektronický programový sprievodca – EPG

EPG obsahuje informácie o programoch na týždeň dopredu. Popisy filmov, relácií, herecké obsadenie, obrázky… Vďaka EPG máte vždy prehľad o programe a neprídete o svoje obľúbené relácie. Navyše, kedykoľvek môžete vyvolať zobrazenie informačného panelu, ktorý vás informuje o aktuálnom programe, o čase prebiehajúcej relácie, o aktuálnom čase, o nasledujúcej relácii a o funkciách farebných navigačných tlačidiel diaľkového ovládača.

aktualny

Pozastavenie sledovaného programu – Pause TV

Dáva vám možnosť pozastaviť program a neskôr v jeho sledovaní pokračovať, prípadne sa vrátiť na začiatok sledovaného programu a pozerať ho znova. Ide o revolučnú funkciu využiteľnú v každej domácnosti. Vďaka koncepcii našej IPTV je možné vrátiť sa na začiatok sledovanej relácie aj v prípade, že ju nesledujete od začiatku, čo je podstatný rozdiel napr. oproti riešeniu T-Com Magio, alebo Orange Fibernet. Vďaka tomu už viac nie ste obmedzovaní faktom, že televízia umožňuje sledovať iba to, čo je práve vysielané. Pozeráte zaujímavý film a v tom vám zazvoní telefón, ktorý nemôžete odmietnúť? Žiadny problém! Jednoducho film pozastavíte a po ukončení hovoru pokračujete v sledovaní od miesta, kde ste ho zastavili. Poprípade chcete sledovať dve relácie, ktoré sa časovo prelínajú? Jednoducho dopozeráte reláciu na jednom programe, prepnete na druhý, kde je druhá relácia práve vysielaná, presuniete sa na jej začiatok a pozriete si ju celú (funkcia pause TV je povolená len na určitých programoch).

22001

Nahrávanie – osobný virtuálny videorekordér – nPVR

Prináša možnosť nahratia si zvolenej relácie a neskoršieho prehrávania záznamov. V jednom čase je možné nahrať viac relácií z rôznych programov a nezávisle na zvolenom nahrávaní sledovať v rovnakom čase iný program. Nahrávanie si môžte naplánovať na týždeň dopredu, pričom počas nahrávania nie je nutné mať zapnutý váš STB a TV, nakoľko sú všetky záznamy uchovávané na našich serveroch. Funkcia nPVR sa tým podstatne líši od možností konkurenčných riešení. V základnej ponuke je možné nahrávať 3 hodiny záznamu s uchovaním po dobu max. 30 dní. Samozrejme je možné si dokúpiť aj vačší priestor.

TV archív

Televízny archív 15 kanálov s obsahom odvysielaným za posledných 7 dní.

22003

Rádio

K dispozícii je niekoľko rozhlasových staníc, ktoré môžete počúvať priamo na vašom televízore, čo predstavuje ďalšiu službu, vďaka ktorej sa z vášho TV prijímača stáva vaše osobné multimediálne centrum. Pri vhodnom zapojení STB a jeho prepojení s audiosústavou je možné používať STB ako prijímač pre rádia bez nutnosti zapnutia TV.

22004

Editácia poradia programov

Ak ste si zvykli na vlastné zoradenie programov, túto možnosť vám poskytne aj naša TV. Vlastné poradie programov si nastavíte v menu vášho užívateľského rozhrania.

22006

Rodičovský zámok

Naša IPTV vám umožní výber vysielaného obsahu. Zablokovaním vybraných programov, TV kanálov alebo filmov vo videopožičovni podľa vášho uváženia, vytvoríte obsah určený pre malých divákov.

22007

. . : : MCOM-NET s. r. o.